Dr.Nagy Endre Tagiskola

Látogatók száma: Free Hit Counter

Újévi üzenet

Kedves Olvasók!

-     A 2014-es évre szeretnék nagyon sikeres, egészségben, szeretetben boldog új évet kívánni a nevelőtestület nevében. Köszönetet mondunk a karácsonyi ajándékokért a nemesvitai és a balatonedericsi önkormányzatoknak, a Diákönkormányzatnak, a Nemesvitáért alapítványnak, a Gyermekjóléti Szolgálatnak, a keszthelyi tankerületnek. A karácsonyfa alatt meglepetés ajándékok sorakoztak: sportszerek, CD-lejátszók, lamináló gép, Idegen szavak szótára, Helyesírási szótár, Találós kérdések könyve, Canon nyomtató patron, égősor és nem utolsó sorban a 4 az 1-ben  csocsó. A gyerekek nagyon örültek az ajándékoknak.   Minden szülőnek köszönjük a támogatását, anyagi segítségét.

-      A karácsonyi vásár bevétele 35 400 forint lett, ezt az idén is megkapta a Diákönkormányzat. Nagyon szépen köszönjük a  kollégák és a szülők segítségét az ajándékok elkészítésében! Külön köszönet Szi-Miklós Emőkének, szülői munkaközösség elnökének és Fazekas Józsefnének a vásárral kapcsolatos teendők lebonyolításában, Csipszer Lajos segítségét a csocsó megvételében, és Nemes Attilánénak a naptár elkészítésében nyújtott segítségéért. Ez a szép hagyomány –amely  szülői kezdeményezésre született-, már több éve sikeres része a karácsonyi műsornak.

A gyerekek és a nevelőtestület nevében:

Szijártó Ferencné  tagintézmény-vezető

és

Virágh Annamária

a diákönk. munkáját segítő pedagógus

Asztali nézet